Працюємо для вас з 1996 року

Довірче керування вашою нерухомістю

Ваша нерухомість буде приносити Вам дохід цілий рік без простоїв!

Якщо ви власник нерухомості, яку здаєте в оренду або хотіли б здати в оренду, але у вас немає часу та бажання шукати постояльців, платити комунальні послуги, робити дрібний (косметичний, капітальний – для збільшення вартості подальшої оренди) ремонт у квартирі, генеральне прибирання після зміни проживаючих та ін супутні послуги - ми допоможемо вам у цьому!

Працюючи не перший рік, ми добре знаємо всі проблеми, які можуть виникати у господарів квартир у період здачі їх у найм самостійно. Щоб мінімізувати Ваші ризики, пов’язані з самостійною здаванням в оренду квартир, ми пропонуємо нашу послугу - довірче управління нерухомістю.

Уклавши з нами договір на управління Вашою нерухомістю, Ви не обмежуєте свої права на квартиру, а лише перекладаєте всі турботи про здачу квартири на нас.

Які переваги для Вас при роботі з нами?

– Ви можете жити і в іншому місті, країні. Ми простежимо, щоб ваша нерухомість була гаразд, вчасно здавалася і приносила вам постійний дохід. Ви отримуєте фінансові, фото- та відеозвіти від нас за обумовленим графіком.

- Ми абсолютно самостійно здійснюємо пошук та поселення клієнтів у Вашу квартиру.

- Регулюємо всі фінансові питання.

- Тимчасово представляємо Ваші інтереси як господаря нерухомості, якщо Ви відсутні у Києві.

- Акуратно звертаємось і стежимо за станом квартири, що знаходиться в них меблів, обладнання.

- Здійснюємо оплату рахунків за телефон, інтернет, електроенергію, комунальні послуги.

- Перекладаємо орендну плату, належну Вам, в будь-яку країну світу.

- При необхідності організуємо косметичний або повний ремонт квартири з повним контролем за проведенням та якістю робіт, що виконуються,т.к. маємо більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері оздоблення приміщень.

- При необхідності у разі виникнення форс мажорних обставин самостійно викликаємо технічні служби: міськводоканал, службу газу, електриків, сантехніків, працівників ЖЕКу тощо.

- Забезпечуємо повну конфіденційність під час здачі в оренду Вашої квартири.
Ваша нерухомість буде приносити Вам дохід цілий рік без простоїв!

Вартість такої послуги всього від 10% до 15% від місячної вартості оренди приміщення!

Працюємо по Києву та навколишньому передмістю. (При необхідності надаємо рекомендації власників квартир, які довірили нам свою нерухомість (у телефонному режимі та особисто).

Всі своїм замовникам ми надаємо гарантію на всі послуги, а також на всі види ремонтних робіт, у тому числі і на ремонт квартир у Києві.

Якщо Ви хочете придбати нерухомість і дізнатися про ризики при покупці, то це теж до нас!

Здавалося б, що може бути небезпечного в інвестиції грошей у майбутню квартиру в об’єкті, що будується? Підпиши документи, сплати необхідну суму і чекай, коли будівництво закінчиться. Але часто події починають розвиватися несподіваним чином - будівництво зовсім не збираються закінчувати, або ще цікавіше: начебто й добудували, а квартира виявляється не твоя.

Неправильне оформлення правовідносин у сфері нерухомості може спричинити втрату бажаного об’єкта з одночасною втратою вже вкладених у нього коштів.

З якими ризиками ви можете зіткнутися при інвестиції коштів у нерухомість , що будується :

 • продаж майбутнього об’єкта особами, які мають цього права, шляхом обману чи зловживання довірою покупця ;
 • існують певні види земельних ділянок, на яких не може здійснюватися будівництво житлових об’єктів через законодавчі обмеження;
 • будівництво об’єкта може проводитися на неправильно оформленій земельній ділянці або на ділянці, яка не призначена для будівництва;
 • у забудовника можуть бути відсутніми дозволи та ліцензії на законне ведення будівництва, що є підставою для «заморожування» об’єкта і унеможливлює його введення в експлуатацію;
 • відсутність оформлених технічних умов для підключення комунікацій тягне за собою проблеми із введенням новобудови в експлуатацію;
 • у зв’язку з порушенням забудовником законодавства у сфері будівництва на об’єкт може бути накладений арешт, який фактично унеможливлює його законний продаж;
 • при отриманні забудовником кредиту під будівництво та одночасної передачі об’єкта, що будується, в іпотеку банк отримує законне право відібрати новобудову в рахунок боргу;
 • можуть бути відкриті судові суперечки як щодо нерухомості, так і між забудовником та державними органами, наприклад, про законність будівництва, що створює додатковий ризик для покупця;
 • наявність у забудовника податкового боргу може бути причиною виникнення податкової застави, у тому числі за рахунок об’єкта будівництва, що унеможливлює його законний продаж інвесторам;
 • у договорі із забудовником можуть бути завуальовані невигідні та навіть небезпечні для покупця умови, за якими є ризик значних фінансових втрат – штрафів, пені, неповернення коштів або їх частини у разі відмови від договору тощо.

Оскільки кількість проблемних будівництв в Україні не зменшується, важливим є серйозний та послідовний підхід до процесу оформлення угоди.
Пам’ятайте, що проблеми дешевше запобігти, ніж потім намагатися вирішити їх!

Юридична оцінка документів і ситуації перед покупкою нерухомості, що будується, допоможуть істотно мінімізувати можливі ризики і найбільш повно захистити права та інтереси покупця.

У питаннях придбання нерухомості будьте обережними та обережними!

Бажаємо вам вдалих інвестицій!

Комплекс юридичних послуг перед покупкою нерухомості:

 • Висновок щодо складу та репутації учасників будівництва (забудовник, підрядник, інвестори, управитель, землевласник тощо).
 • Висновок за результатами експертизи документів на земельну ділянку, на якій ведеться будівництво.
 • Висновок щодо наявності та достовірності дозвільних документів та ліцензій у забудовника на будівництво.
 • Висновок щодо наявності у забудовника технічних умов на підключення зовнішніх інженерних мереж (подача води, каналізація, електрика, газ) до об’єкта, що будується.
 • Висновок щодо наявності судових рішень та суперечок по об’єкту/учасникам будівництва.
 • Висновок щодо наявності боргових зобов’язань учасників будівництва.
 • Експертиза документів, що надаються забудовником покупцю на придбання нерухомості. Виявлення можливих ризиків. Рекомендації щодо мінімізації потенційних ризиків.