Працюємо для вас з 1996 року

Плиткові роботи

Облицювання стін та підлоги плиткою - від 500 грн/кв.м.

Плиткові роботи є загальним показником якості ремонту. Якісно виконаніз укладання плитки – це головна окраса інтер’єру. Тільки після того, як у приміщенні закінчено всі підготовчі та монтажні роботи можна приступати до укладання плитки. Чим краще підготовлена поверхня для укладання плитки, тим якіснішими будуть виконані плиткові роботи.

Перед початком укладання плитки ми перевіряємо стан стін та підлог, і в разі потреби ми проводимо комплекс підготовчих робіт:

  • демонтаж старої штукатурки чи стяжки;
  • підготовка поверхні стін або підлоги (вирівнювання).

Після цього можна безпосередньо приступити до укладання плитки.

Укладання плитки

Навіть найкрасивіша і найдорожча плитка швидко приходить у непридатний стан, якщо її укласти на неправильно підготовлену поверхню, з нерівними швами та інше. У той же час, скромна та недорога кераміка, професійно укладена майстром, зможе радувати погляд своїм зовнішнім виглядом. Якісне укладання плитки можє створити унікальний інтер’єр.

Бездоганно виконати плиткові роботи зможуть лише професійні плиточники, які мають достатній обсяг досвіду та знань у галузі технології та властивостей матеріалів.

Укладання плитки ціна в Києві

Вид робіт Од.вим.Ціна, грн
Облицювання стін плиткою м.кв від 500
Укладання плитки на підлогу м.кв від 5000
Укладання мозаїки (залежно від складності) м.кв від 800

Для розрахунку більш точної ціни за Вашим об’єктом можна звернутися до фахівців «Уют-Комфорт», які з радістю складуть для Вас остаточний кошторис. Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.

Переваги компанії «Уют-Комфорт»

Компанія «Уют-Комфорт» цінує свою репутацію, тому якісно виконані плиткові роботи та позитивні відгуки наших клієнтів є нашою візитною карткою. У процесі укладання плитки ми використовуємо лише якісні будівельні матеріали. Ми виконуємо укладання плитки на найвищому рівні за доступними цінами і завжди дотримуємося всіх термінів виконання робіт.

Знижки та гарантії компанії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності укладання компанія «Уют-Комфорт» пропонує своїм клієнтам знижки від двох до 10%.

Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконані плиткові роботи в Києві та Київській області терміном на три роки.