Працюємо для вас з 1996 року

Косметичний ремонт під ключ

Косметичний ремонт - від 3000 грн/м.кв.

Косметичний ремонт квартири вважається найдешевшим і найпростішим видом ремонту. Тут не передбачається трудомістких та фінансових витрат, як, наприклад, вирівнювання стін, стяжка підлоги, послуги дизайнера інтер’єру.

Головною особливістю такого оновлення інтер’єру квартири є те, що не потрібно повністю змінювати проводку, сантехніку, робити грандіозне перепланування. Легкі зміни нададуть родзинку та елегантності зовнішньому вигляду приміщення.

Етапи косметичного ремонту квартири у Києві

Косметичний ремонт квартир під ключ складається з кількох етапів:

 • демонтажні роботи;
 • заміна дверей та вікон;
 • фарбування або побілка стель;
 • фарбування стін або обклеювання шпалерами;
 • плиткові роботи;
 • заміна сантехніки;
 • монтаж електричних елементів;
 • реставрація покриття для підлоги (паркету та інше) або укладання нового.

Безперечно, необхідність оновлення приміщень квартири залежить тільки від можливостей, бажання та переваг господарів. Іноді достатньо додати кілька дрібних змін для затишку, не починаючи косметичний ремонт. Але в деяких випадках виклик спеціалістів просто необхідний.

Причини проведення косметичного ремонту квартир

 • підлогове покриття, що зносилося;
 • бажання підвищити вартість квартири перед її продажем;
 • поліпшення умов перед здаванням у найм;
 • оновлення після різних неприємних випадків (електричне замикання проводки, прорив водопроводу та інше).

Список косметичних ремонтних робіт є орієнтовним, і в кожному окремому випадку може бути ширшим.

Скільки коштує косметичний ремонт квартири у Києві.

Головна перевага такого ремонту – це його ціна. Вартість косметичного ремонту квартир під ключ компанією "Уют-Комфорт" залежить від різних факторів і в середньому становить 3000 до 5000 грн. за 1 кв м (по підлозі). Ціна будівельних матеріалів розраховується окремо. Терміни виконання косметичного ремонту квартир у Києві становлять від 1 до 2 місяців.

Для розрахунку більш точної ціни за Вашим об’єктом можна звернутися до фахівців «Уют-Комфорт», які з радістю складуть для Вас остаточний кошторис. Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.

Переваги косметичного ремонту під ключ

Якщо Ви вирішили зробити у своїй квартирі дрібний косметичний ремонт, наші фахівці безкоштовно складуть для Вас точний кошторис. Команда професіоналів компанії «Уют-Комфорт» допоможе Вам заощадити час, сили та кошти. Кожен етап косметичного ремонту координується одним із наших кваліфікованих фахівців. Ми використовуємо лише якісні будівельні матеріали, сучасні технології та обладнання. Ми завжди прагнемо вибудувати прозорі та довірчі стосунки з кожним нашим клієнтом.

Знижки та гарантії компанії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності робіт компанія «Уют-Комфорт» пропонує своїм клієнтам знижки від 2% до 10%. Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконаний косметичний ремонт у Києві та Київській області терміном на три роки. Окрім цього ми пропонуємо якісний євроремонт квартир за найдоступнішою ціною.