Працюємо для вас з 1996 року

Ремонт квартир у Києві

При замовленні комплексного ремонту квартири від 50 м. кв. (По підлозі) - повний клінінг квартири в ПОДАРУНОК!

Якщо Ви вирішили, що настав час зробити ремонт в квартирі, то перед Вами напевно стоїть завдання вибору виду ремонту. Сьогодні поширені терміни «елітний ремонт», «євроремонт», «капітальний» та «косметичний» ремонт. Що стоїть за цими поняттями? Давайте розглянемо докладніше.

За свою багаторічну практичну роботу, багато разів спілкуючись із замовниками, ми дійшли висновку, що уявлення про сучасний ремонт у більшості досить поверхові.

Які ж нюанси таїть у собі ремонт квартир?

«Уют-Комфорт» завжди готовий запропонувати безліч можливостей, починаючи від дизайнерських рішень і закінчуючи їх втіленням у життя за допомогою різноманітних будівельних матеріалів. Не секрет, що вибір виду ремонту залежить від фінансових можливостей клієнта.

Ремонт квартир у Києві

Насправді існує умовний поділ квартирного ремонту на косметичний та капітальний (комплексний).

Перший передбачає лише оновлення декоративних покриттів поверхонь у квартирі, а другий передбачає торкання основних шарів поверхонь із заміною комунікацій. Втім, косметичний ремонт не відкидає елементи капітального, щоправда, з відповідним збільшенням бюджету. Наприклад, потрібно замінити електричну проводку або зробити стяжку підлоги, а то й замінити сантехніку. Водночас, такі модні сьогодні слова «євроремонт», «елітний ремонт», «ремонт під ключ» означають, по суті, капітальний ремонт.

Господарі зазвичай вибирають косметичний ремонт квартир у випадках, коли існуючі поверхні не потребують вирівнювання.

Як правило, це новобудови, в яких забудовник вже зробив ремонт, квартири для здачі в оренду та житло, де нещодавно були зроблені капітальні ремонтні роботи і хочеться трохи оновити житло. Цей ремонт більш бюджетний і швидко здійсненний.

При виконанні капітального чи комплексного ремонту відбувається у більшості випадків (євроремонт, ремонт класу «люкс», ремонт «під ключ») перепланування приміщення за спеціально створеним дизайнерським проектом. Застосування новітніх ремонтних технологій та будівельних матеріалів дозволяють змінити інтер’єр житла до невпізнання. Такі кардинальні зміни коштують недешево і в найкоротший термін виконуються лише фахівцями.
Який ремонт квартир у Києві ви не вибрали, постарайтеся звести до мінімуму його «розтяжність» за часом. Звертайтесь до професіоналів!
Кінцевий результат Вас порадує, і Ви довгий час зможете сповна насолоджуватися комфортом та затишком, які даруватиме Ваш оновлений інтер’єр.

Ремонт квартир під ключ

Ремонт квартири під ключ включає виконання комплексу робіт, які бере на себе один виконавець (одна організація). В результаті Ви отримуєте стовідсотковий бажаний результат. Переваги ремонту квартири під ключ у тому, що замовнику не потрібно шукати окремих виконавців для виконання різноманітних видів ремонтних послуг. Всі ці обов’язки можна покласти на перевірену компанію "Уют-Комфорт".

Основні етапи євроремонту квартири

 • Демонтаж різного ступеня складності
 • Сантехнічні роботи (розведення труб систем опалення, водопостачання, встановлення радіаторів)
 • Електромонтаж (розведення проводки, встановлення розеток, вимикачів, точкових світильників, бра, люстр)
 • Укладання плитки.
 • Гіпсокартонні роботи
 • Малярні роботи (штукатурні), обклеювання шпалерами
 • Утеплення стін
 • Укладання покриття для підлоги (включаючи стяжку)
 • Встановлення дверей
 • Підключення техніки, в т.ч. на кухні
 • Монтаж вішалок, гачків, карнизів та ін.

Із чого складається ціна на ремонт квартири?

Усі витрати поділяються на чотири основні категорії:

 • дизайн інтер’єра
 • будівельні матеріали
 • будівельні роботи
 • доставка матеріалів та вивіз будівельного сміття

Ціна ремонту (євроремонту) квартир у Києві

Ціна складається в залежності від матеріалів, видів робіт, обсягу робіт.
Наприклад, покриття підлоги ламінат або дошка або паркет має різну ціну як у вартості матеріалу, так і укладання. Якщо ви хочете гіпсокартонову стелю, особливо з фігурами, підсвічуванням та опусками по висоті, це збільшить кошторис.

Також ціна має значення при укладанні плитки - це звичайна плитка або керамограніт, якого вона розміру, чи будуть вставки іншого розміру.
За малярськими роботами кошторис збільшують: декоративна штукатурка, молдинги на стінах і стелях, переходи різного виду шпалер або фарбування.
І так далі по всіх видах робіт.

У середньому вартість повного комплексу робіт становить від 5000 грн. за 1 м2 по підлозі до 8200 грн.

Оплата провадиться за договором, з авансом або без, обмовляється індивідуально з кожним замовником, по кожному виду робіт підписується Акт приймання та надається гарантія на 3 роки.

Також багато об’єктів зроблено за відсутності замовників у місті (наприклад, вони живуть за кордоном). У цьому випадку кожен етап оформляється фото та відео звітом.

Ми допоможемо підібрати якісний оздоблювальний матеріал (плитка, сантехніка, шпалери, фарба, двері, покриття для підлоги, розетки, вимикачі та ін) за цінами нижчими за ринкові, але якість не гірша, ніж у дорогих моделях( перевірено!).

Звертайтеся за попереднім прорахунком кошторису, ми працюємо як он-лайн (за проектом квартири або планом квартири), так і з виїздом на об’єкт.
Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.

Переваги євроремонту квартири нашою компанією

У компанії «Уют-Комфорт» євроремонт квартир виконують перевірені та досвідчені майстри, які виконають свою роботу на професійному рівні. Під час ремонту об’єкт перебуває під постійним технічним наглядом. Ми суворо дотримуємося всіх термінів виконання ремонту.

Завдяки багаторічному досвіду ми добре орієнтуємося в ціновій політиці ринку будівельних матеріалів, тому знаємо, де можна купити якісні та недорогі матеріали.
Ми гарантуємо відповідну якість та демократичні ціни на ремонт квартир будь-якого рівня складності.

Знижки та гарантії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності робіт компанія «Уют-Комфорт» пропонує своїм клієнтам знижки від 2% до 10%. Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконаний євроремонт у Києві та Київській області терміном на три роки.