Працюємо для вас з 1996 року

Інші послуги

Система "Нептун"

Дуже часто в наш час за забудькуватістю, неакуратністю ми «заливаємо» сусідів, які живуть нижче поверхами. Це призводить до великих матеріальних витрат згодом: додатковий ремонт своєї квартири і сусідніх сусідніх квартир.

читати далі

Чому дешевше замовити комплексний ремонт одній фірмі, аніж наймати окремих фахівців?

Деякі замовники вважають, що дешевше брати окремих робітників, ніж бригаду з виконробом та авторським наглядом. Однак це не так. Як показує «гіркий» досвід наших клієнтів, які зверталися до нас за переробкою робіт, виходить дорожче.

читати далі

Ремонт житлових приміщень

Для ремонту житла дуже важливою є Ваша індивідуальність. Це Ваш смак, Ваш колір, Ваші побажання у виборі експлуатаційних можливостей приміщення, а не тенденції моди. Адже краса житла, стиль, комфорт, затишок – відображення способу життя його господарів!

читати далі

Основні помилки потенційних замовників

Переважна частина потенційних замовників, які думають починати ремонт у квартирі, не є фахівцями у цій галузі. Та це й не потрібне. Мета цієї статті – наше щире бажання допомогти замовникам уникнути помилок під час проведення ремонтних робіт, а не показати їм, що вони некомпетентні у цих питаннях.

читати далі

Порядок ремонтно-будівельних робіт

Зателефонувавши нам, Ви можете отримати консультацію як по телефону, так і за особистої розмови з фахівцем, який приїде до Вас у будь-який зручний для Вас час і абсолютно безкоштовно складе кошторис робіт та матеріалів, відповість на всі запитання, вислухає побажання, запропонує при необхідності свої ідеї та рішення.

читати далі

Деякі рекомендації перед початком робіт

Якщо у Вас є необхідність у маячній штукатурці великого об’єму стін та стель - швидше, якісніше та дешевше зробити це машинною штукатуркою.

читати далі

Ремонтні роботи

Наша компанія "Уют-Комфорт" професійно працює на ринку України у сфері ремонтно-оздоблювальних робіт та дизайну приміщень понад 20 років. Компанія «Уют-Комфорт» виконує ремонтні роботи у максимально короткий термін, на найвигідніших умовах для наших клієнтів.

читати далі

Віддалений ремонт, контрольований Вами через Інтернет

Ви хочете зробити ремонт, але знаходитесь далеко від дому? Це не проблема, Вам потрібен лише інтернет, Ви можете займатися своїми справами або перебувати на відпочинку, а ми займатимемося Вашим ремонтом.

читати далі

Ремонт "під ключ"

Фотогалерея виконання ремонту "під ключ"

читати далі