Працюємо для вас з 1996 року

Електромонтажні роботи

Виконуємо всі види електромонтажних робіт у Києві

Електромонтажні роботи – це комплекс послуг, які забезпечують підключення споживачів до електроенергії. Сюди входить будь-яка робота під напругою, починаючи з встановлення розеток, лічильників, монтажу електричної проводки та закінчуючи повним електропостачанням будівельного об’єкту. Електромонтаж – це досить пильний та галасливий процес, який може проводитися як усередині приміщення, так і зовні.

Етапи електромонтажних робіт

При замовленні електромонтажних послуг обов’язково надається проект та параметри для його виконання. Від правильно розробленого проекту залежить якість майбутніх робіт з електромонтажу.

Необхідно перевірити стан існуючої електричної проводки у приміщенні та за потреби замінити її. Потім проводиться сам електромонтаж із наступним випробуванням. За потреби виправляються всі похибки і лише після цього об’єкт готовий до здачі замовника.

Електромонтажні роботи, що надаються нами

 • монтаж електричної проводки в офісі, квартирі, котеджі та інших будівельних об’єктах;
 • встановлення стабілізаторів напруги електричного струму монтажу системи «розумного дому»;
 • заміна електричної проводки (повна чи часткова);
 • встановлення вимикачів, розеток, димерів, автоматів, електрощитків, лічильників, реле, трансформаторів та блоків живлення;
 • встановлення освітлювальних різних приладів;
 • розведення телефонного, комп’ютерного та телефонного кабелю;
 • підключення електроустаткування

Ціни на електромонтажні роботи в Києві

Ми відповідально підходимо до кожного замовлення та зможемо задовольнити потреби кожного клієнта. Наші фахівці оперативно розрахують вартість електромонтажних послуг та всіх необхідних матеріалів, ми також надамо Вам повний кошторис. Незважаючи на велику кількість компаній, що надає послуги в даній сфері, ми займаємо лідируючі позиції не тільки в плані кваліфікованих фахівців, але також можемо надати прийнятні ціни на електромонтажні роботи будь-якої складності не лише у Києві, а й у Київській області.

Ціни на основні електромонтажні послуги:

 • Проведення електроточки та підключення приладів (бетон - 350 грн. – 1од.)
 • Штроблення бетону та прокладка дроту (бетон) - 190 грн. - 1 м.пог.
 • Проведення електроточки та підключення приладів (цегла-300 грн – 1од.)
 • Штроблення цегли та прокладка дроту(цегла)-160грн.- 1 м.пог.
 • Перенесення електрощитка – 1800 грн.
 • Прокладка та підключення силових ліній (бойлер, пральна машина, електроплита, кондиціонер) - 185 грн.-1 од.
 • Установка та підключення автоматів щитка-200 грн.-1 од.

Для розрахунку більш точної ціни за Вашим об’єктом можна звернутися до фахівців «Уют-Комфорт», які з радістю складуть для Вас остаточний кошторис. Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.

Переваги електромонтажних робіт компанією «Уют-Комфорт»

Фахівці компанії «Уют-Комфорт» мають великий досвід та високий професіоналізм у виконанні електромонтажу та електропостачання різних будівельних об’єктів у Києві та Київській області.

Наша команда впорається з будь-якими поставленими завданнями та якісно виконає електромонтажні роботи у квартирі, котеджі, ресторані, кафе та барів.
Знижки та гарантії компанії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності електромонтажу компанія «Уют-Комфорт» пропонує своїм клієнтам у Києві та Київській області знижки від 2 до 10%.

Всі своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконані електромонтажні роботи та ремонт квартир у Києві під ключ терміном на три роки.