Працюємо для вас з 1996 року

Ремонт трикімнатної квартири

При замовленні комплексного ремонту квартири від 50 м. кв. (По підлозі) - повний клінінг квартири в ПОДАРУНОК!

Одним із найзручніших варіантів для проживання сім’ї з одним або декількома дітьми є трикімнатна квартира. Наявність кількох кімнат дозволяє облаштувати особистий простір для кожного члена сім’ї, враховуючи при цьому його побажання та функціональне навантаження.

Завдяки оновленню внутрішнього вигляду житлового простору, зміни планування, можна створити комфортабельну квартиру із трьох кімнат, в якій буде затишно та зручно проживати кожному члену сім’ї.

Якщо Ви вирішили зробити ремонт квартири в новобудові або оновити старий інтер’єр, тоді Вам – до нас!

Ми не тільки надаємо повний комплекс робіт з ремонту трикімнатної квартири, але також даємо корисні поради щодо вибору потрібного дизайну, матеріалів, дизайнерських рішень. За Вашим бажанням наші майстри можуть провести перепланування трикімнатної квартири, об’єднавши вітальню з кухнею, або залишити приміщення окремими.

Етапи робіт:

1. Розробляється проект, що містить кошторис на матеріали, візуалізацію дизайну, планування, особливі вказівки та побажання клієнта.
2. Підбираються всі необхідні матеріали.
3. Чорнова підготовка-необхідна для підготовки квартири до: демонтажу плитки, старого покриття підлоги, дверей, вивезення меблів, техніки, заміни вікон, демонтажу або зведенню нових перегородок, штукатурки стін, вирівнюванню підлог.
4. Чистове оздоблення - монтується плитка санвузлів, кухні, інших приміщень, укладається підлогове покриття, обробляються, фарбуються стелі, встановлюється сантехніка, клеяться шпалери, монтуються вимикачі з розетками, люстри, бра, різні підсвічування.
5. Проводяться дрібні доробки - розміщуються декоративні аксесуари, перевіряється працездатність усіх інженерних систем.
6. Здача квартири за актом виконаних робіт та наданням гарантії на 3 роки!

Вартість ремонту трикімнатної квартири:

На кінцеву вартість впливають відразу кілька факторів, найголовнішими з них є: загальна площа, складність конструкцій та дизайнерських прийомів. Ціни на ремонт квартир під ключ у Києві та області від 6000 до 8200 грн за 1м². Розрахунок ведеться без урахування вартості будівельно-оздоблювальних матеріалів. Тривалість робіт також змінюється в залежності від складності та квадратури площі, що обробляється і становить від 1,5 до 3-х місяців.
До комплексу послуг компанії Уют-Комфорт також входить складання повного кошторису, що визначає кінцеву вартість. Для цього необхідно зв’язатися з нами, і ми швидко проведемо всі потрібні розрахунки.

Комплексний ремонт з Уют-Комфорт-це завжди швидко і стовідсотково якісно!
Ми гарантуємо своїм замовникам найоптимальніші ціни!

Ознайомитись з нашими розцінками можна у розділі «Вартість» на сайті компанії.

Замовляючи послугу комплексного ремонту апартаментів площею понад 50 квадратних метрів по підлозі, Ви отримаєте гарантований подарунок-повний клінінг квартири!

Чому вибирають «Уют-Комфорт»

Ремонт трикімнатної квартири-це не межа наших можливостей! Ми займаємося упорядкуванням будь-яких приміщень, враховуємо кожне побажання замовника, знаходимо індивідуальні умови співпраці. В результаті такого підходу замовники отримують своє житло з максимально комфортними умовами для життя!
Також ми надаємо свої рекомендації та знижки чинних партнерів щодо вибору матеріалів, які максимально точно відповідатимуть співвідношенню ціна/якість. Ми обговоримо з Вами, як краще, дешевше, швидше зробити ремонт у Вашій квартирі!

Знижки та гарантії

Всі клієнти фірми можуть розраховувати на знижку від 2 до 10% і залежить від обсягу майбутніх робіт з ремонту квартири.
На проведені ремонтні роботи ми даємо гарантію терміном до трьох років, що свідчить про високий рівень професіоналізму та високу якість послуг. Протягом більш ніж 25 років ми надаємо послуги високої якості за доступними цінами!
За Вашим запитом надаємо рекомендації минулих клієнтів, які вже живуть у своїх нових квартирах!