Працюємо для вас з 1996 року

Капітальний ремонт квартири у Києві

Капітальний ремонт – від 6000 грн/м.кв.

Капітальний ремонт передбачає не тільки зміну інтер’єру приміщення, а також використання найякісніших будівельних матеріалів та сучасних технологій. Для того, щоб ремонт квартири був виконаний якісно і на належному рівні,до нього потрібно підійти ґрунтовно.

Планування капітального ремонту квартири

Перед початком капітального ремонту квартири необхідно сформувати план всіх майбутніх ремонтних робіт.

При цьому потрібно враховувати закупівлю необхідних будівельних матеріалів, необхідних для ремонту, терміни виконання ремонтних робіт, основну дизайнерську концепцію квартири в цілому та кожної кімнати окремо.

Тому що капітальний ремонт квартири проводиться не частіше ,ніж один раз на десять років, до нього потрібно підійти ґрунтовно. Адже, допущені в процесі ремонту помилки, згодом можуть призвести до необхідності проведення частих косметичних ремонтів.
Тому, якщо Ви не вважаєте себе спеціалістом у цій нелегкій справі, радимо Вам звернутися за допомогою до професіоналів компанії «Уют-Комфорт».

Ціна та терміни капітального ремонту квартири в Києві

Вартість капітального ремонту квартири в Києві та Київській області залежить від різних факторів і в середньому становить 5000 до 8200 грн. за 1 кв м (за площею підлоги). Вартість будівельних матеріалів розраховується окремо.

Терміни виконання капітального ремонту квартир становлять від 3 до 3,5 місяців.

Для розрахунку більш точної ціни за Вашим об’єктом можна звернутися до фахівців «Уют-Комфорт», які з радістю складуть для Вас остаточний кошторис. Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.

Переваги комплексного ремонту під ключ

Фахівці компанії «Уют-Комфорт» складуть кошторис і план комплексного ремонту. Ми підготуємо дизайн-проект у єдиній стилістичній лінії. Працюючи з нашою компанією, Ви можете бути впевнені в тому, що капітальний ремонт Вашої квартири буде виконаний "під ключ" на найвищому рівні та в обумовлений термін.

Своїм клієнтам у Києві та Київській області «Уют-Комфорт» пропонує найдоступніші ціни на будь-який вид ремонтних робіт.

Знижки та гарантії компанії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності робіт компанія «Уют-Комфорт «пропонує своїм клієнтам знижки від 2% до 10%. Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконаний капітальний ремонт квартир у Києві та Київській області терміном на три роки.