Працюємо для вас з 1996 року

Гіпсокартонні роботи

Основні роботи по монтажу гіпсокартону -відт 240 грн/кв.м

Завдяки такому сучасному, простому, екологічно чистому та зручному матеріалу, як гіпсокартон, можна легко монтувати багаторівневі стелі, незвичайні арки, міжкімнатні перегородки.

Види гіпсокартонних листів:

  • Звичайний, сірого кольору, іноді синього. Не допускається до використання у приміщеннях з вологістю понад 70%.
  • Вологостійкий, зелений. Використовується в приміщеннях, де вологість повітря становить понад 70%: у кухні, ванній кімнаті, приміщенні з басейном. Для приміщень, де вологість повітря становить понад 90%, застосування ГКЛ не рекомендується: термін служби матеріалу буде значно знижений.
  • Вогнестійкий, сірого чи червоного кольору. Його рекомендують використовувати для обробки складських, промислових та інших приміщень, де є можливість виникнення пожежі.

Стеля з гіпсокартону швидко і просто монтується, приховує всі щілини і тріщини, допомагає досягати рівної поверхні. З гіпсокартону можна монтувати будь-які складні, рельєфні фігури, багаторівневі стелі. У гіпсокартон можна вбудовувати різні види ефектних світильників.

Укоси вікон та дверних отворів

Після заміни старих віконних блоків на нові можливий варіант, коли внутрішній укіс вікна вимагає накладання великого шару штукатурки. Це довго і незручно. Гіпсокартон дозволяє зробити укоси вікон швидко, рівно і красиво!

Арки з гіпсокартону

За допомогою гіпсокартону можна замість типового прямокутного дверного отвору зробити арку оригінальної форми.

Гіпсокартон дозволяє монтувати арки довільної форми, які розширюють простір і надають приміщенню більш затишного та гарного вигляду. Арки з гіпсокартону можна робити овальними, трапецеподібними, у вигляді еліпса, з різноманітними вигинами і т.д. Перевага гіпсокартону полягає в тому, що з нього можна зробити практично будь-які геометричні форми.

Усередині арки чудово виглядає ніша з підсвічуванням. Арка, що м’яко переходить у барну стійку - красиве і незвичайне рішення для Вашої кухні-їдальні.

Гіпсокартонні перегородки

Для перепланування приміщень застосування гіпсокартонних перегородок - найкращий варіант. Вони створюють чудову звукоізоляцію, Усередині таких перегородок проводять електропроводку, прокладають шумо-і звукоізоляцію. У гіпсокартонних перегородках можна монтувати як дерев’яні, так і пластикові двері, розсувні системи. Оздоблення таких перегородок може бути будь-яке: фарбування, шпалери, декоративні штукатурки, плитка, декоративний камінь та ін.

Гіпсокартон – це матеріал, з якого можна монтувати різноманітні ніші, полички, вбудовані шафи.

Ціни на основні роботи з монтажу гіпсокартону:

  • Влаштування однорівневої стелі – 300 грн.- 1 кв.м.
  • Монтаж подвійної перегородки – 350 грн.-1 кв.м.
  • Монтаж фальшстену - 290 грн.- 1 кв.м.
  • Влаштування укосів вікон – 200 грн.- 1 м.пог.
  • Арки - 2200 грн. - 1 шт.

Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконані роботи та на євроремонт квартир у Києві під ключ терміном на три роки.