Працюємо для вас з 1996 року

ВастуШастра

При проектуванні житла зверніться до системи ВастуШастра, якій понад 5000 років

Настав такий час, коли дизайнери, архітектори, та й багато звичайних людей розуміють значення правильного розподілу енергій у просторі будинку для благополуччя та здоров’я сім’ї. Тому, при проектуванні житла розумно звернутися до системи ВастуШастра, якій понад 5000 років. Батьківщина цих знань – Стародавня Індія.

Використовуючи натуральні матеріали, кольори, зони сторін світла, ВастуШастра гармонізує п’ять елементів: повітря, води, вогню, землі та порожнечі:

  • Земля – енергія стабільності
  • Вода – енергія рухливості
  • Вогонь – енергія тепла
  • Повітря – енергія руху
  • Порожнеча – енергія простору

Навчання ВастуШастра використовувалося при будівництві офісів будівель Майкрософт, Боїнг, Амазон, Світового Банку, НАСА та інших.
ВастуШастра дає нам знання про розташування житлових просторів, сприятливих для людей, що живуть і працюють у ньому.

Жити і працювати в будівлях з невірною орієнтацією або неправильними пропорціями вкрай несприятливо, це впливає на мозок людини, викликає різні страхи, занепокоєння, лінощі, хвороби, занепад сил, нерозуміння в сім’ї.

Позитивна енергія приходить у Ваше житло за правильної організації простору. Це створення Васту-карти житла, яка має вірне розміщення предметів щодо сторін світу з урахуванням астрологічних карт мешканців.

Ваш будинок - це місце, де ви відпочиваєте, спите, приймаєте їжу, відновлюєте сили. Будинок дає чи забирає сили, приносить щастя чи шкодить.

Причиною багатьох захворювань є порушення рівноваги біоритмів у наших будинках.

Помічали, що вам іноді хочеться пересісти в інше місце, чи некомфортно спиться? Діти вередують, не хочуть навчатися, стали гіперактивні? Швидше за все, вибрано неправильне місце для сну, навчання, ігор.

Також допоможемо організувати комерційні простори: офіси, магазини, дитячі садки, спортивні зали та інші нежитлові приміщення.

Консультація он-лайн за планом приміщення
(розподіл зон, меблів, кольорова гама та ін. по Васту карті)
30 грн -1м2 по підлозі
Консультація з виїздом Києвом, в т.ч. складання обмірного плану
(розподіл зон, меблів, кольорова гама та ін. по Васту карті)
50 грн -1м2 по підлозі
Консультація щодо вибору ділянки під будівництво будинку, визначення сприятливих розмірів будинку з використанням гороскопів мешканців
(розподіл зон, меблів, кольорова гама тощо по Васту карті.)
Від 200 грн-1м2 по підлозі

Перетворіть Ваш будинок на місце Сили, повне світлих вібрацій та любові!