Працюємо для вас з 1996 року

Ремонт офісів у Києві

Косметичний – від 3200 грн/м.кв, капітальний – від 5000 грн/м.кв, економ-клас – від 3200 грн/м.кв

Ремонт офісу не потребує вишуканого декорування та складних стилістичних рішень порівняно з ремонтом квартир чи будинків. Основна мета ремонту офісу під ключ – це його практичність та функціональність. З фінансової точки зору, неефективно вкладати в ремонт офісу великі кошти, але з іншого боку більшість з нас проводять третину свого життя саме в офісі, і кожному хочеться провести цей час з комфортом.

Ремонт офісів під ключ

При ремонті офісу під ключ основний акцент ставиться на максимально швидкий термін робіт, використання якісних недорогих матеріалів та функціональне планування офісного приміщення. Хоча бувають і винятки, коли клієнт хоче продемонструвати надійність та престиж своєї компанії. У такому разі виникає потреба замовити дизайн-проект офісу.

Види ремонту офісів

Косметичний ремонт офісу – включає ряд ремонтних робіт, включаючи невеликі зміни в плануванні приміщення (зонування з використанням пересувних або постійних перегородок).

Капітальний ремонт офісу - це повна зміна зовнішнього вигляду приміщення. Дизайн-проект майбутніх офісних приміщень включає планування та заміну всіх інженерних мереж, зонування приміщення та дизайн інтер’єру. У процесі капітального ремонту офісу можливе перепланування приміщень, при якому залишаються лише несучі стіни.

Ціни та терміни ремонту офісу в Києві

Вартість ремонту офісу під ключ у Києві та Київській області залежить від ряду факторів і може становити від 3000 до 5000 грн за 1 м.кв (за площею підлоги). Строки виконання ремонту офісів становлять від 7 днів до 2 місяців.

Ціна будівельних матеріалів розраховується окремо. Ми обов’язково врахуємо всі Ваші побажання щодо якості та цін на будівельні матеріали.

Для розрахунку більш точної ціни за Вашим об’єктом можна звернутися до фахівці «Уют-Комфорт», які з радістю складуть для Вас остаточний кошторис. Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.

Переваги компанії «Уют-Комфорт»

Якісний ремонт офісів під ключ – дуже відповідальна робота. Ми маємо великий досвід проведення цих робіт не тільки в Києві, а й у Київській області і можемо виконати будь-яке поставлене перед нами завдання. Фахівці компанії «Уют-Комфорт» вивчають кожне замовлення до дрібниць, враховуючи всі вимоги та побажання клієнтів. Всі ремонтні роботи офісних приміщень та ремонти квартир у Києві виконуються якісно та у чітко обумовлені терміни.

Знижки та гарантії компанії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності робіт компанія «Уют-Комфорт» пропонує своїм клієнтам знижки від 2% до 10%. Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконані роботи в Києві та Київській області терміном на три роки.