Працюємо для вас з 1996 року

Ремонт 2-кімнатної квартири

При замовленні комплексного ремонту квартири від 50 м. кв. (По підлозі) - повний клінінг квартири в ПОДАРУНОК!

Наявність двох кімнат дозволяє розмежувати приміщення відповідно до їх функціонального призначення. Якщо Ви вирішили зробити ремонт у новобудові або перетворити вторинну житлову площу, то основна ідея переробки повинна полягати не лише у покращенні дизайну, але також у розширенні простору. Завдяки переплануванню, можна облаштувати житлову площу, використовуючи різні міжкімнатні перегородки, декоративні арки, змінити розміри дверних отворів, «пограти» з дзеркалами та тонами стін та підлог.

Фірма Уют-Комфорт пропонує повний спектр послуг з ремонту та перепланування житла. Ми використовуємо найсучасніші, якісні матеріали, різноманітні креативні дизайнерські прийоми. Для своїх клієнтів ми пропонуємо гнучкі системи знижок, різноманітні подарунки. Так, оформляючи замовлення на комплексний ремонт апартаментів площею від 50 м2 (по підлозі), Ви отримуєте в подарунок клінінг житла абсолютно безкоштовно!

Етапи:

• Підготовчий етап - включає процес розробки ескізів, що відображають майбутню візуалізацію кімнат, місця розташування електричної проводки, розеток, вимикачів, розташування сантехнічних приладів санвузлів, схему укладання, вид покриття для підлоги, матеріал обробки стін і стель.
• Демонтаж (за потреби) — здійснюється заміна віконних рам, видозмінюється форма дверей. Робітники повністю вивозять будівельне сміття.
• Чорнова обробка - зводяться нові стінові перегородки, вирівнюються поверхні стін, стель, здійснюється стяжка підлогових поверхонь, прокладається електропроводка, розведення сантехнічних комунікацій.
• Чистове оздоблення-облицьовування плиткою, фарбування стель, фарбування, шпалери або декоративне покриття стін, укладання покриття для підлоги, встановлення дверей.
• Заповнення та оформлення житла - передбачає розміщення меблів по своїх місцях, монтаж світильників, сантехнічних приладів, розміщення елементів декору.

Дизайн-ремонт двокімнатної квартири у Києві

При виборі дизайну для розміщення меблів, робочих зон та зон відпочинку, перевагу краще віддавати мінімалізму. Дане поняття має на увазі деякі відмінні прийоми-мінімальна кількість меблевих предметів, щоб непотрібні речі не захаращували приміщення. Краще використовувати функціональні конструкції у вигляді розкладних меблів, кронштейнів, на які техніка монтується на стіни, полички, вбудовані шафи.

Фахівці компанії, завдяки багаторічному досвіду, професіоналізму, наявності всіх необхідних інструментів, виконують завдання будь-якої складності та в суворо обумовлені із замовником терміни.

Ремонт двокімнатної квартири-хрущовки

Хрущовки відрізняються від сучасних нових апартаментів своєю невеликою площею, тому головне завдання при переплануванні житлового простору полягає в його розширенні. Щоб візуально зробити приміщення більше, наповнити їх світлом і повітрям, рекомендується застосовувати світлу палітру кольору при обробці різних поверхонь, розміщувати дзеркала на стінах і дверях шаф.

Переваги співпраці з нами:

Сьогодні на ринку представлено багато фірм, які надають послуги з перепланування житла. Проте, компанія Уют-Комфорт має низку відмінних рис, які роблять співпрацю з нами максимально вигідною:
- Дотримання термінів - фахівці компанії суворо виконують зобов’язання перед замовником в обумовлені дати;
- Облік усіх технологій проведення ремонту – майстри, завдяки високому професіоналізму, дотримуються вимог кожного етапу процесу;
- Використання якісної, перевіреної екологічно безпечної сировини;
- 3-річна гарантія якості;
- Постійний авторський нагляд. За процесом стежить досвідчений виконроб.

Ціна ремонту двокімнатної квартири

Ремонт під ключ має різну вартість. У Києві та Київській області ціна за 1 квадратний метр (по підлозі) від 6000 до 8200 грн і залежить від таких факторів, як метраж приміщення, матеріали, складність виконання окремих робіт.

Додатково до кошторису прораховується вартість витратних чорнових матеріалів.

На тривалість виконання по переробці двокімнатних апартаментів впливає їх загальний метраж та складність проекту.

Наші фахівці складуть для Вас повний кошторис, нададуть знижки на матеріали наших партнерів, проведуть безкоштовні консультації.

Ви отримаєте найдемократичніші ціни по Києву та Київській області, що відповідають якості та термінам виконання.

Ми надаємо рекомендації та знижки наших партнерів щодо вибору матеріалів, які максимально точно відповідатимуть співвідношенню ціна/якість. Ми обговоримо з Вами, як краще та дешевше зробити ремонт у Вашому приміщенні!
Капітальний ремонт двокімнатної квартири від Уют-Комфорт це свіжі, позитивні емоції за підсумком виконаних робіт, висока якість зі 100% гарантією!
За потреби надаємо рекомендації Замовників, які вже закінчили ремонт!