Працюємо для вас з 1996 року

Ремонт 1-кімнатної квартири

При замовленні комплексного ремонту квартири від 50 м. кв. (По підлозі) - повний клінінг квартири в ПОДАРУНОК!

Фірма Уют-Комфорт ТМ надає послуги з ремонту однокімнатних квартир у місті Києві та Київській області. Ми використовуємо сучасні дизайнерські прийоми та технології у приміщеннях невеликих площ. Завдяки досвіду та професійним навичкам майстрів ми готові до виконання будь-яких, найсміливіших дизайнерських проектів!

Ремонт типу «євро»

Євроремонт квартир проводиться з використанням сучасних будівельних та оздоблювальних матеріалів, прийомів перепланування приміщень, завдяки чому малогабаритні квартири перетворюються на комфортабельне житло.
Буває,що на невеликій житлоплощі доводиться уживатися відразу кільком членам сім’ї, тому потрібно організувати особистий простір з урахуванням інтересів та потреб усіх мешканців.

У подібних випадках на допомогу приходить популярний і функціональний дизайнерський прийом у вигляді зонування, що передбачає або поділ приміщень за допомогою перегородок різного дизайну, або об’єднання різних кімнат в єдиний житловий простір шляхом зносу стін.

Етапи:

1.Підготовчий етап - включає процес розробки ескізів, що відображають майбутній вигляд кімнат, місця розташування електричної проводки, розеток, вимикачів, розташування сантехнічних приладів в санвузлах, схему укладання, загальний вигляд підлогового покриття, матеріал обробки стін, стель та ін.

2. Демонтаж (за потреби) — здійснюється заміна віконних рам, видозмінюється форма дверних отворів, за потреби переносяться стіни та перегородки. Вивозиться будівельне сміття.

3. Чорнова обробка - зводяться нові стінові перегородки, вирівнюються поверхні стін, стель, виконується стяжка підлогових поверхонь, прокладається нова електропроводка та розведення сантехнічних комунікацій.

4. Чистове оздоблення-облицьовування плиткою, фарбування стель, стіни: фарбування, шпалери або декоративне покриття, укладання покриття для підлоги, встановлення дверей.

5. Заповнення та оформлення житла - передбачає розміщення меблів по своїх місцях, монтаж світильників, розеток, вимикачів, сантехнічних приладів, розміщення елементів декору.

Цінова політика:

Ремонт квартири в новобудові залежить не тільки від загального метражу житла, а й від будівельних матеріалів, що використовуються в роботі. У середньому по Києву та області вартість «під ключ» складає від 6000 до 8000 грн. на 1 м ² (по підлозі).

Витратні матеріали розраховуються окремо.

Метраж квартири та складність майбутніх будівельних робіт впливають на тривалість процесу оновлення житла, який може становити від 1,5 до 2,5 місяців.

Ми зможемо більш точно розрахувати повну вартість ремонту Вашої однокімнатної квартири та надати Вам кошторис із остаточною ціною. Ціни і якість робіт з ремонту однокімнатної квартири Вас приємно здивують!

Ремонт квартири з Уют-Комфорт- це гарантія високої якості, а також своєчасна реалізація Вашого проекту! Команда майстрів має високу кваліфікацію, великий досвід, власний інструмент та здатна справлятися із завданнями будь-якої складності максимально професійно та швидко. Ми надаємо рекомендації та знижки наших партнерів щодо вибору матеріалів, які максимально точно відповідатимуть співвідношенню ціна/якість. Ми обговоримо з Вами, як краще та дешевше зробити ремонт у Вашій квартирі!

Гарантійні зобов’язання та система бонусів:

На ремонт квартир під ключ наша компанія надає клієнтам гарантію терміном на 3 роки. Також наші клієнти можуть розраховувати на знижку у розмірі від 2% до 10% або на повний безкоштовний клінінг квартири після закінчення ремонту (від 50 кв. м. приміщення по підлозі). За потреби надаємо рекомендації Замовників, які вже живуть у своїх нових квартирах!