Працюємо для вас з 1996 року

Ремонт будинків та котеджів

Косметичний – від 5500 грн/м.кв, капітальний – від 8200 грн/м.кв, економ-клас – від 5000 грн/м.кв

Заміський будинок або котедж – це чудова можливість відпочити від суєти і поринути в атмосферу домашнього комфорту. Для того, щоб повернувшись у свій будинок відчувати себе комфортно та затишно, в ньому має бути виконаний якісний сучасний ремонт.

Ремонт будинків та котеджів під ключ

Ремонт приватних будинків та котеджів у Києві та Київській області є одним із профільних напрямків «Уют-Комфорт». Для того, щоб Ваш будинок став досконалим, важливо залучити кваліфікованих фахівців для виконання ремонту. Саме тому комплексний ремонт будинку краще виконувати у комплексі, щоб усі стадії реалізації проекту були взаємопов’язані між собою. Внаслідок такого підходу скорочуються терміни виконання ремонту котеджу та підвищується ступінь відповідальності виконавця.

Основні етапи ремонту

  • проектування дизайну;
  • оздоблювальні роботи;
  • підбір та доставка необхідних будівельних матеріалів;
  • за бажанням замовника, доставка меблів на об’єкт.

Оздоблення будинків та котеджів у Києві

Внутрішнє оздоблення будинку є завершальним етапом ремонту. Від її якості залежить комфорт інтер’єру котеджу. Внутрішнє оздоблення будинку можна розділити на чорнове та декоративне. Обов’язковою умовою кваліфікованого підходу компанії «Уют-Комфорт» є складання докладного кошторису та дизайн-проекту, які узгоджуються із замовником.

Зовнішній ремонт будинків та котеджів

Зовнішнє оздоблення будинку передбачає ремонт фасадів будівлі та інші супутні роботи. Наша компанія використовує сучасне обладнання, за допомогою якого кваліфіковані майстри «Уют-Комфорт» якісно виконують завдання будь-якої складності. Замовляючи всі види ремонту будинку в одній організації, ви суттєво заощаджуєте на вартості та скорочуєте терміни їх виконання. Якщо постійно міняти виконавця, то швидше за все доведеться нести додаткові витрати на переробку неякісної обробки.

Ціни на ремонт будинків та котеджів у Києві

Аналізуючи цінову політику ремонтних робіт будинків та котеджів у Києві та Київській області, можна стверджувати, що ціни дуже відрізняються. Це пов’язано з тим, що якість та терміни виконання теж дуже різноманітні. Наша компанія пропонує своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види робіт.

Ціна ремонту будинку або котеджу під ключ у Києві та Київській області залежить від ряду факторів і може становити від 6000 до 9200 грн за 1 м. кв (за площею підлоги). Вартість будівельних матеріалів розраховується окремо. Терміни виконання ремонту котеджу чи будинку складають від 3 до 6 місяців.

Для розрахунку більш точної ціни за Вашим об’єктом можна звернутися до фахівців «Уют-Комфорт», які з радістю складуть для Вас остаточний кошторис. Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.
У розділі нашого сайту "Вартість" Ви можете детально ознайомитися з нашими цінами на послуги.

Переваги компанії Уют-Комфорт

Капітальний ремонт будинків та котеджів, що виконується майстрами «Уют-Комфорт», дозволяє відновити та значно покращити основні параметри будинку (котеджу). До таких параметрів можна віднести: вологу та термостійкість стін, покрівлі, підлог, система опалення, водопостачання, каналізації, електричних мереж.

Наша команда професіоналів у сфері ремонту готова якісно виконати капітальний ремонт будинку чи котеджу під ключ у Києві та Київській області. Кожен співробітник компанії «Уют-Комфорт» має кваліфікацію та великий досвід роботи. Ми пропонуємо своїм клієнтам прості рішення комплексного ремонту за доступними цінами.

Знижки та гарантії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності робіт компанія «Уют-Комфорт» пропонує своїм клієнтам знижки від 2% до 10%. Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконаний ремонт квартири, будинку або котеджу в Києві та Київській області терміном на три роки.