Працюємо для вас з 1996 року

Ремонт кафе, ресторанів, барів у Києві

Косметичний – від 4000 грн/м.кв, капітальний – від 8200 грн/м.кв, економ-клас – від 4000 грн/м.кв

Ресторан, бар або кафе – це не тільки місце для їжі, але також для ділових переговорів, зустрічей, побачень та різноманітних урочистих подій. Мало хто йде у кафе, щоб просто поїсти, адже це можна зробити і вдома. Але розслабитися і отримати задоволення, споглядаючи прекрасну атмосферу, можливо лише у громадському закладі. Саме тому дуже важливо, щоб ремонт кафе та ресторанів було виконано справжніми професіоналами.

Капітальний ремонт кафе, ресторану, бару у Києві

Якщо в ресторані, кафе, барі давно не змінювалися комунікації або серйозно пошкоджені несучі конструкції, то тут не обійтися без капітального ремонту. Весь процес можна поділити на такі етапи:

 • реконструкція системи електропостачання, включаючи встановлення освітлення;
 • заміна сантехніки;
 • ремонт вентиляції та кондиціювання;
 • вирівнювання стін;
 • чистове та декоративне оздоблення стін;
 • заміна підлогового покриття чи реставрація підлоги;
 • будову сучасних стель;
 • остаточні ремонтні роботи та вивіз будівельного сміття.

Якщо у Ваші плани входить перепланування приміщення, тоді план робіт можна доповнити такими пунктами:

 • складання та узгодження дизайн-проекту;
 • демонтаж старих перегородок та встановлення нових;
 • зміна існуючих схем освітлення;
 • оздоблення та декорування приміщень.

Косметичний ремонт кафе, ресторану, бару у Києві

Косметичний ремонт ресторану, кафе чи бару не потребує великих витрат та зусиль, тому ми рекомендуємо проводити його один раз на рік. Реставрація підлоги, стелі, фарбування підсобних приміщень та санвузлів не займе багато часу. Ремонт, виконаний професійною командою «Уют-Комфорт,» допоможе Вам скоротити витрати на ремонт ресторану, кафе або бару, пропорційно збільшивши його прибутки згодом.

Ціни та терміни ремонту ресторану, кафе, бару у Києві

Вартість ремонту кафе, ресторану або бару під ключ у Києві та Київській області залежить від ряду факторів і може становити від 7000 до 9000 за один квадратний метр (за площею підлоги). Вартість будівельних матеріалів розраховується окремо. Терміни виконання ремонту ресторану, кафе чи бару становлять від 1,5 до 3 місяців.

Для розрахунку більш точної ціни за Вашим об’єктом можна звернутися до фахівців «Уют-Комфорт», які з радістю складуть для Вас остаточний кошторис. Ми пропонуємо своїм клієнтам найдемократичніші ціни на всі види послуг у Києві та Київській області.

Переваги компанії «Уют-Комфорт»

Компанія «Уют-Комфорт» цінує свою репутацію, тому якісно виконані роботи та позитивні відгуки наших клієнтів є нашою візитною карткою. У процесі ремонту ми використовуємо лише якісні будівельні матеріали. Ми проводимо ремонт кафе, ресторану або бару в будь-якому стилі в залежності від переваг замовника і завжди дотримуємося всіх термінів виконання робіт.

Знижки та гарантії компанії «Уют-Комфорт»

Залежно від обсягу та складності робіт компанія «Уют-Комфорт» пропонує своїм клієнтам знижки від 2% до 10%. Всім своїм замовникам ми надаємо гарантію на виконаний ремонт квартир, кафе, ресторану чи бару в Києві та Київській області терміном на три роки.