Ремонт 2-кімнатної квартири
Ремонт трикімнатної квартири
Ремонт квартири в новобудові
Васту Шастра
Ремонт будинків та котеджів
Ремонт офісів
Ремонт кафе, ресторану, бару
Капітальний ремонт квартир
Косметичний ремонт
Ремонт квартир у Києві
Дизайн інтер’єра
Плиткові роботи
Гипсокартонні роботи
Електромонтажні роботи
Малярні роботи
Сантехнічні роботи Київ
Влаштування підлог
Вбудовані меблі
Інші послуги
Управління нерухомістю
Послідовність робіт під час ремонту квартир
У своїй практиці ми часто стикаємося з горе-фахівцями, які роблять ремонти непослідовно. Від цього багато залежить, якщо говорити про якість робіт та подальшу експлуатацію приміщення, а також вартість робіт для замовника.
Дуже важливим моментом за відсутності проекту приміщення є попередній проект вбудованої кухні та шаф, тому що електрику та сантехніку потрібно монтувати під точні місця розташування розеток та місць під мийку, посудомийну машину, щоб потім не переробляти.
Почнемо з електро та сантехнічних робіт, наприклад, у новобудові, де немає штукатурки. Спочатку потрібно провести електрокабелі і зробити виведення дроту під розетки та вимикачі, не ставлячи монтажні коробки, оскільки після штукатурки така коробка може бути далеко втоплена (залежить від шару штукатурки, наскільки сумлінно поставлені стіни забудовників, яка різниця в рівні). По-перше, це економія на штробі під кабелі, по-друге, не доведеться переробляти та купувати нові монтажні коробки. Після штукатурних робіт вже за рівнем, з урахуванням матеріалу подальшого оздоблення стін, ставляться монтажні коробки під розетки та вимикачі.
Те саме і з чорнових сантехнічних робіт. Якщо ви хочете, щоб ванна (або душова), унітаз, умивальник та інші прилади, змішувачі стали гарно і в рівень стіни ( плитка або інше оздоблення), для сантехніка важливо мати рівень стіни після штукатурки, а не робити розведення сантехніки «на око», потім доведеться або обрізати труби, або додавати, штробити, частково щось демонтувати, а це додаткові витрати, нерви ...
Замірюється лазером рівень підлоги, якщо потрібна стяжка підлоги, то вона робиться на цьому етапі.
Після цих робіт можна розпочинати роботи з укладання плитки, монтаж гіпсокартону. Важливо врахувати висоту і ширину прорізів дверей, якщо ви вже визначилися, де купуватимете дверні полотна, можна там же замовити установку, або викликати замірника для консультації. Але грамотний виконроб сам вам все поміряє і підганяє отвори під майбутні двері.
Наступним етапом будуть чернові малярні роботи-підготовка стін та стель під шпалери, фарбування або декоративну штукатурку, оздоблення укосів вікон.
На цьому етапі робиться нівелір підлоги, якщо він потрібен під ламінат, дошку різних видів, ковролін, лінолеум, вінілове покриття.
Через кілька днів можна робити фінальні малярські роботи-клеїти шпалери, фарбувати стіни, стелі.
Далі укладаються основні підлоги, потім двері після них плінтуса, ставляться розетки, вимикачі, світильники, підключається сантехніка, монтуються меблі.