Працюємо для вас з 1996 року

2-кімнатна квартира, Харківське шосе, 19, "Мега-Сіті"

Капітальний ремонт 2-х кімнатної квартири (новобудова). Проведено нові електро та сантех комунікації з підключенням приладів, у ванній – вбудований змішувач та душ. У туалеті поруч із компактом вмонтовано гігієнічний душ.

Підлога коридору та кухні, робоча стіна кухні, підлога та стіни в санвузлах -облицьовані плиткою з декоративними елементами. У ванній - теплі електропідлоги. У двох кімнатах на підлогах ламінат із попереднім вирівнюванням поверхні.

У коридорі- дзеркало на всю стіну, що візуально збільшує простір цього невеликого приміщення. У спальні, згідно проекту виконана декоративна конструкція, що відокремлює спальне ліжко господарів від декоративного столика з підсвічуванням, яке пофарбоване у фіолетовий колір відповідно до запланованих вбудованих шаф спальні цього ж кольору.

Стіни спальні частково виконані декоративним молдингом та пофарбовані у різний колір. Одна зі стін вітальні виконана декоративною сірою плиткою під камінь, стеля - гіпсокартон з опущенням балки та внутрішнім підсвічуванням.

Термін виконання робіт-3 міс.